O nas

Twój zaufany partner w biznesie

♛ Anepol ♛ jest firmą zajmującą się produkcją, dystrybucją i sprzedażą naturalnych osłonek wieprzowych, jagnięcych i wołowych do produkcji kiełbas, z dużym doświadczeniem i obecności w branży zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim.

0 +
Lat doświadczenia w biznesie
0 k+
Szczęśliwych klientów
0 +
Produktów w ofercie
0 M+
Udanych transakcji

Pan Kiełbasa radzi

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego Twoje wyroby mięsne nie smakują tak dobrze, jak te kupowane w najlepszych sklepach mięsnych? To prawdopodobnie dlatego, że nie używasz odpowiednich składników. Nasza firma oferuje najlepsze jelita, dodatki i przyprawy, które pomogą Ci uzyskać najlepszy smak i jakość Twoich wędlin i mięs. Zaopatrz się u nas i poczuj różnicę!

Mówią o nas...

"Mieszkam niedaleko i lubię kupować w Anepolu bo zawsze jak przyjdę to jest taki piękny zapach przypraw oraz mają wszystkie potrzebne przyprawy dla każdej gospodyni domowej"
Krysia Zielińska
Kupująca
"Szybka realizacja zamówienia. Towar dostarczony osobiście przez sprzedawcę pomimo 20 km odległości. Miła i profesjonalna obsługa. Bezproblemowy kontakt telefoniczny.Fachowe doradztwo. Jestem bardzo zadowolony z obsługi Gorąco polecam wszystkim amatorom wyrobów wędliniarskich."
Tomasz Zabłocki
Masarz
"Dzień dobry Chciałbym polecić ten sklep wszystkim szukającym akcesoriów masarskich, oraz wszeklich przypraw.Fachowa i miła obsługę. Polecam i z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek."
Dariusz J
Lokalny przewodnik Google
Scroll to Top